Peter Dahl litografi
2012-06-11
138198
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, ur Rosmarimappen, färglitografi, 127/375, 42x59 cm