Federico Guzman akryl
2012-06-09
138199
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GUZMAN, Federico (Spanien född 1964): Tiro Olimpico Espanol, signerad och daterad på baksidan Federico Guzman 1988, akryl på pannå, 55x55 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos Collection 1994, katalognr 7175