Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KESSLER, Michael (USA, född 1954): Chasing Stabbers, signerad och daterad Michael Kessler 1984, olja på pannå, 80x68 cm
PROVENIENS: Art Now, Göteborg
Zustandsbeschreibung
138200
2012-06-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner