Michael Kessler olja

Michael Kessler olja
Michael Kessler olja
Michael Kessler olja
Michael Kessler olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

KESSLER, Michael (USA, född 1954): Chasing Stabbers, signerad och daterad Michael Kessler 1984, olja på pannå, 80x68 cm
PROVENIENS: Art Now, Göteborg

Zustandsbeschreibung

138200

2012-06-09