Johannes Olsson olja

Johannes Olsson olja
Johannes Olsson olja
Johannes Olsson olja
Johannes Olsson olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLSSON, Johannes (född 1945): Glasäpple II, signerad och daterad Johannes O.1977, olja på duk, 61x50 cm

138203

2012-06-09