Gumme Åkermark olja

Gumme Åkermark olja
Gumme Åkermark olja
Gumme Åkermark olja
Gumme Åkermark olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ÅKERMARK, Gumme (1847-1927): Motiv med hästar, signerad och daterad 1896, olja på duk, 45x64 cm

Kuntoraportti

Duklagning

138205

Päivämäärä:

2012-06-10