Gumme Åkermark olja
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ÅKERMARK, Gumme (1847-1927): Motiv med hästar, signerad och daterad 1896, olja på duk, 45x64 cm
Kuntoraportti
Duklagning
138205
Päivämäärä:
2012-06-10