Mårten Andersson akvarell collage
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERSSON, Mårten (f. 1934): "5 brev från byn", innehåller omslagsblad i akvarell och collage, signerad Mårten A 1974, samt 5 litografier, signerade Mårten A 1974, 8/280, varierande mått
138206
2012-06-10