Mårten Andersson akvarell collage

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERSSON, Mårten (f. 1934): "5 brev från byn", innehåller omslagsblad i akvarell och collage, signerad Mårten A 1974, samt 5 litografier, signerade Mårten A 1974, 8/280, varierande mått

138206

2012-06-10