Lars Erik Falk oljemålning

Lars Erik Falk oljemålning
Lars Erik Falk oljemålning
Lars Erik Falk oljemålning
Lars Erik Falk oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FALK, Lars-Erik (född 1922): Komposition, signerad LE Falk, olja på duk, 65x67 cm

Färgbortfall

138247

2012-06-09