Ester Kjerner oljemålning

Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

7 000 SEK

KJERNER, Ester (1873-1952): Anemon, Riddarsporre och Prästkrage, signerad och daterad E.Kjerner 1948, olja på pannå, 45x37 cm

138252

2012-06-09