Klubbat för:
5 000 SEK
7 000 SEK
KJERNER, Ester (1873-1952): Anemon, Riddarsporre och Prästkrage, signerad och daterad E.Kjerner 1948, olja på pannå, 45x37 cm
138252
2012-06-09