Olle Kåks olja

Olle Kåks olja
Olle Kåks olja
Olle Kåks olja
Olle Kåks olja

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KÅKS, Olle (1941-2003): Dikter till Lou, signerad Kåks, olja på duk, 172x149 cm

138266

2012-06-11