Mihail Chemiakin figurkomposition
Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
CHEMIAKIN, Mihail (Ryssland född 1943): Full Moon I, signerad och daterad M. Chemiakin 1984, akvarell och gouache på papper, 76,5x57 cm
PROVENIENS: Bowle/Hopkins Gallery, San Francisco, inköpt 1985
138274
2012-06-11