Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, rokokostil, fanerat i valnöt med mässingsbeslag, höjd 81, 109x67 cm

Fanérskador

138276

2012-06-10