Kamstolar

Kamstolar
Kamstolar
Kamstolar
Kamstolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, förgyllda

Smärre slitage

138279

2012-06-10