Roland Svensson Menföresbåten
2012-06-11
138287
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S., 235/310, färglitografi, 38x32 cm