Giuseppe Salvati oljemålning

Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning
Giuseppe Salvati oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SALVATI, Giuseppe (1900-tal): Kustmotiv, signerad Salvati, olja på duk, 24x31 cm

138299

2012-06-10