Sven Herlin oljemålning

Sven Herlin oljemålning
Sven Herlin oljemålning
Sven Herlin oljemålning
Sven Herlin oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERLIN, Sven (1815-1886): Månskenslandskap med sjö, signerad S Herlin 1860, olja på duk, 65x89 cm

138308

2012-06-11