Erling Ärlingsson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÄRLINGSSON, Erling (1904-1983): Kustbild, monogramsignerad E Ä, färglitografi, 368/500, 32x37 cm

138313

2012-06-11