Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Blåbär i kruka, signerad Schantz 78, numrerad 152/155, färglitografi, 39x53 cm
138315
2012-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här