Philip von Schantz blåbär

Philip von Schantz blåbär
Philip von Schantz blåbär
Philip von Schantz blåbär
Philip von Schantz blåbär

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Blåbär i kruka, signerad Schantz 78, numrerad 152/155, färglitografi, 39x53 cm

138315

2012-06-10