Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VAN DER TONGE, Lammert Leire (1871-1937): Mor och barn, signerad, akvarell, 23,5x18 cm
Zustandsbeschreibung
138320
2012-06-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner