L van der Tonge akvarell

L van der Tonge akvarell
L van der Tonge akvarell
L van der Tonge akvarell
L van der Tonge akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VAN DER TONGE, Lammert Leire (1871-1937): Mor och barn, signerad, akvarell, 23,5x18 cm

Zustandsbeschreibung

138320

2012-06-10