Johan Harris "The First Steeple-Chace on Record"
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARRIS, John (1811-1865) efter H Alken:"The First Steeple-Chace on Record", kolorerade etsningar 4 st, , ca 35x41 (plåten), smärre skador, Proveniens enligt uppgift inköpta på Stockholms Auktionsverk under 1970-talet
138325
2012-06-10