Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL med lock, Nils Emil Lundström, Rörstrand, 1900 talets början, dekor av blommor, signerad Rörstrand NEL, höjd 19 cm
Nagg
138326
2012-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här