Seguin-Bertault olja på pannå

Seguin-Bertault olja på pannå
Seguin-Bertault olja på pannå
Seguin-Bertault olja på pannå
Seguin-Bertault olja på pannå
Seguin-Bertault olja på pannå
Seguin-Bertault olja på pannå

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SEGUIN-BERTAULT, Paul (Frankrike 1869-1964): Vid Seines strand, signerad P Seguin-Bertault, olja på pannå, 54x37 cm

138332

2012-06-10