Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANREITER, Alois von (1803-1882): Sittande herre, signerad och daterad Av Anreiter 842, akvarell, 21x16 cm
Fläckar
138334
2012-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här