Alois von Anreiter akvarell

Alois von Anreiter akvarell
Alois von Anreiter akvarell
Alois von Anreiter akvarell
Alois von Anreiter akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANREITER, Alois von (1803-1882): Sittande herre, signerad och daterad Av Anreiter 842, akvarell, 21x16 cm

Fläckar

138334

2012-06-10