Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
20 000 SEK
RÖHRICHT, Wolf (1886-1953): Alplandskap, signerad Röhricht, olja på duk, 116x138 cm
Lagning med färgbortfall
138335
2012-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här