Matservis Limoges

Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSERVIS, 75 dlr, Limoges, dekor med fåglar och växter, bestående av, 24 mattallrikar, 24 djupa, 20 assietter, 2 uppläggningsfat, terrin med lock och fat, 2 saladjärer, såsskål

Smärre nagg, terrinens ena handtag med lagning

138348

2012-06-10