Matservis Limoges
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSERVIS, 75 dlr, Limoges, dekor med fåglar och växter, bestående av, 24 mattallrikar, 24 djupa, 20 assietter, 2 uppläggningsfat, terrin med lock och fat, 2 saladjärer, såsskål
Smärre nagg, terrinens ena handtag med lagning
138348
2012-06-10