James Herbert Snell oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNELL, James Herbert (1861-1935): Landskap med väderkvarn, signerad J Herbert Snell, olja på duk, 40x60 cm

138349

2012-06-10