Rosemary Svanberg blandteknik

Rosemary Svanberg blandteknik
Rosemary Svanberg blandteknik
Rosemary Svanberg blandteknik
Rosemary Svanberg blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANBERG, Rosemary (samtida): Figurkomposition med masker, blandteknik, signerad och daterad -68, höjd 26x34 cm

138351

2012-06-10