Gustaviansk snusdosa sköldpadd

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SNUSDOSA, gustaviansk, oval form, sköldpadd med inläggningar av flerfärgat guld och förgyllt silver, höjd 4 cm, längd 9 cm

Smärre nagg och sprickor

138353

2012-06-10