Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVENSSON, Gunnar (1900-tal): Stockholmsmotiv från Katarinavägen, signerad, olja på pannå, 46x35 cm
138366
2012-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här