Gunnar Svensson oljemålning

Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Gunnar (1900-tal): Stockholmsmotiv från Katarinavägen, signerad, olja på pannå, 46x35 cm

138366

2012-06-11