Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1700-talets slut, senare bemålad, höjd 75, 96x91 cm
PROVENIENS: Familjen Lewenhaupt, Långdunkers gård, Sörmland
Renoverad och kompleterad
138391
2012-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här