Fällbord omkring 1800

Fällbord omkring 1800
Fällbord omkring 1800
Fällbord omkring 1800
Fällbord omkring 1800
Fällbord omkring 1800
Fällbord omkring 1800
Fällbord omkring 1800
Fällbord omkring 1800

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1700-talets slut, senare bemålad, höjd 75, 96x91 cm
PROVENIENS: Familjen Lewenhaupt, Långdunkers gård, Sörmland

Renoverad och kompleterad

138391

2012-06-11