Kaffeservisdelar Rörstrand
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEKANNA med lock, SOCKERSKÅL med lock, KAFFEKOPP med fat, TALLRIK, märkta Rörstrand, VAS, Anna Boberg, Rörstrand, 1900-talets början, märkt AB, reliefdekor av blommor, kaffekannans höjd med lock 23 cm
Vasen med skador i mynning
138424
2012-06-13