Kaffeservisdelar Rörstrand

Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKANNA med lock, SOCKERSKÅL med lock, KAFFEKOPP med fat, TALLRIK, märkta Rörstrand, VAS, Anna Boberg, Rörstrand, 1900-talets början, märkt AB, reliefdekor av blommor, kaffekannans höjd med lock 23 cm

Vasen med skador i mynning

138424

2012-06-13