Fat med reliefdkor vas i porslin Rörstrand
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, porslin, Rörstrand, 1900-talets början, underglasyrfärger i blått, rosa och grönt i form av kräfta, fjärilar samt blommor i relief, VAS, märkt GA, vaserns höjd 17 cm
Enstaka smärre nagg, lagning
138430
2012-06-13