Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STAMPE, Joakim (född 1959): "Mat-Tina", signerad och daterad Joakim Stampe 2007 serigrafi på duk, unik, 100x70 cm
Reva
138435
2012-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här