Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PERSSON, Ragnar (1902-1972): Fiskebod, monogramsignerad RP, olja på pannå, 33x41 cm

138436

2012-06-11