Georg Olofsson oljemålning

Georg Olofsson oljemålning
Georg Olofsson oljemålning
Georg Olofsson oljemålning
Georg Olofsson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLOFSSON, George (1894-?): Spanjorskor, signerad och daterad Olofsson -33, olja på duk, 103x70 cm, George Olofsson var far till konstnären Pierre Olofsson

138437

2012-06-15