Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLOFSSON, George (1894-?): Spanjorskor, signerad och daterad Olofsson -33, olja på duk, 103x70 cm, George Olofsson var far till konstnären Pierre Olofsson
138437
2012-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här