Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STÄCK, Joseph Magnus (1812-1868): Sydländskt landskap med ruin,
signerad och daterad J.M. Stäck 1857, olja på duk, 25,5x36,5 cm
138446
2012-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här