Joseph Magnus Stäck oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STÄCK, Joseph Magnus (1812-1868): Sydländskt landskap med ruin,
signerad och daterad J.M. Stäck 1857, olja på duk, 25,5x36,5 cm

138446

2012-06-13