Ruth Milles skulptur

Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MILLES, Ruth (1873-1941): "Handarbetande liten flicka", signerad och daterad Ruth Milles 1911 S:t Erik Upsala, lergods, höjd 19 cm

138480

2012-06-12