Richard Smith färglitografi med collage

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMITH, Richard (född 1931): Four Knots, signerad R. Smith -76, 28/50, färglitografi på veckat papper med collage, bladstorlek 70x76 cm

138487

2012-06-14