Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kustlandskap, signerad och daterad M. Wiik 30/9/70, olja på duk, 38x46 cm

Skador

138494

2012-06-12