Nils Selander oljemålning

Nils Selander oljemålning
Nils Selander oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SELANDER, Nils, (1845-1922) tillskriven, "Idyll", signatur på spännram, olja på duk, 80x110 cm
Enilgt uppgift inköpt av konstnärens dotter

Dukskador

138498

2012-06-12