Folke Jupiter olja

Folke Jupiter olja
Folke Jupiter olja
Folke Jupiter olja
Folke Jupiter olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

JUPITER, Folke (1913-79): Motiv från Gotland, signerad, olja på duk på pannå, 22x27 cm

138501

2012-06-12