Peter Dahl färglitografier

Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHL, Peter (född 1934): 3 st, varav 1 signerad, figurkompositioner, färglitografier, bladstorlekar 28x49, 31x23,5 (2) cm

En med gulnader, veck

138518

2012-06-12