Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAHL, Peter (född 1934): 3 st, varav 1 signerad, figurkompositioner, färglitografier, bladstorlekar 28x49, 31x23,5 (2) cm
En med gulnader, veck
138518
2012-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här