Ernst Billgren färglitografi
2012-06-12
138520
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): Fågel i vardagsrum, signerad och numrerad 252/330, färglitografi, 26x33 cm, oramad