Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Skogsljus, signerad och numrerad Ulf Gripenholm 17/141, färglitografi, 105x75 cm

138561

2012-06-14