Duncan Cameron oljemålning
2012-06-13
138591
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CAMERON, Duncan (1837-1916): Landskap, signerad och daterad D Cameron 73, olja på duk, 51x75 cm