Skålfat silver

Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅLFAT, silver, tyska stämplar WTB 835, längd 40 cm, vikt ca 790 g

Obetydliga repor

138600

2012-06-14