Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BOOK, Max (född 1953): "Viter", signerad och daterad på baksidan MM Book 1984, blandteknik på duk, 89,5x120 cm
PROVENIENS: Fredrik Roos Collection, Malmö
138613
2012-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här