Max Book oljemålning

Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BOOK, Max (född 1953): "Viter", signerad och daterad på baksidan MM Book 1984, blandteknik på duk, 89,5x120 cm
PROVENIENS: Fredrik Roos Collection, Malmö

138613

2012-06-14