Johan Scott olja på plåt
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SCOTT, Johan (född 1953): "Döden på eftermiddagen", signerad och daterad på baksidan Johan Scott 1986, olja på plåt, 71x51 cm
PROVENIENS: Fredrik Roos Collection, Malmö
Kant- och ytskador samt smärre färgbortfall
138616
2012-06-14