Johan Scott olja på plåt

Johan Scott olja på plåt
Johan Scott olja på plåt
Johan Scott olja på plåt
Johan Scott olja på plåt

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SCOTT, Johan (född 1953): "Döden på eftermiddagen", signerad och daterad på baksidan Johan Scott 1986, olja på plåt, 71x51 cm
PROVENIENS: Fredrik Roos Collection, Malmö

Kant- och ytskador samt smärre färgbortfall

138616

2012-06-14