Vas signerad 1902

Vas signerad 1902
Vas signerad 1902
Vas signerad 1902
Vas signerad 1902
Vas signerad 1902
Vas signerad 1902

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, vitmetall, signerad o daterad C Hj Norrström 1902, höjd 20,5 cm

138624

2012-06-12